Ogłoszenie

Zapisz się i nie daj się zabić
Pokemonem dnia jest:
Wooper
Szansa na złapanie tego pokemona wzrasta o 30% Jeśli jesteś jego posiadaczem możesz zabiegać się o dowolny kamień ewolucyjny

#1 2012-10-26 21:46:23

Zack

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-22
Posty: 34
Punktów :   

Jak złapać pokemona

Sztuka łapania pokemona... Wspaniałe prawda? To podekscytowanie kiedy ściskasz w ręku pokeball i nie wiesz czy twój kompan poradzi sobie z dzikim pokemonem, który stał się przez Ciebie pożądany... Ta dzika radość kiedy przeciwnik pada na ziemie, a ty uważasz, żeby dokładnie wcelować... Zaraz!? Tylko co, gdzie i jak?
Jak złapać nowego pokemona?
Po pierwsze pokemona, można złapać na terenach wspólnych.
Szukać pokemonów można w:

A. Pojedynkę
No to zakładasz temat o stosownej nazwie (np. James szuka nowych pokemonów)
Kiedy już taki temat założysz wygląda to w ten sposób, że piszesz po co przyszedłeś, jakich pokemonów szukasz. UWAGA: W tej sytuacji wyjątkowo administrator będzie decydował o stanie hp twojego pokemona.
Przykładowy temat:

User:
Razem z moim Chimcharem przybyliśmy szukać kłopotów... yyy... To znaczy pokemonów! Idąc po lesie do moich nozdrzy dociera leśny zapach sosen i świerków. Ach... Mógłby tu zostać wiecznie. No! Ale przecież jestem tu z powodu  pokemonów, a nie zachcianki spaceru. Manewruje między drzewami i staram się wypatrzeć jakieś trawiaste lub normalne pokemony.

Admin/Mod
Niestety mało możesz dojrzeć przez liczne krzaki i chwasty. Nagle twym oczom ukazuje się dość Teddiursa o  wyłupiastych oczach.
Za nim w ogóle zdążyłeś zareagować, pokemon zaatakował wyjątkowo mocnym Gryzieniem.

Chimchar: 80 hp

User:
- O nie! My się nie damy! Chimchar użyj kręgu ognia!
Po wydaniu polecenia serce podskoczyło mi do gardła. Czy atak będzie wystarczająco silny?

Admin/Mod:
Teddiursa nie zdołał zrobić uniku. Oberwał w sam brzuch! Rozwścieczony zaatakował Hiper Promieniem.

T: 85 hp
Ch: 65 hp

B. W dwójkę.
A więc jedno z was musi założyć temat ( np. Polowanie na pokemony czyli - Czy Lily i Tom coś umieją!?)
Wzajemnie sobie odpisujecie. W tym wypadku User 1 mówi jakie pokemony widzi User 2 i na odwrót. User 1 mówi też jaki jest stan hp, pokemona z którym walczy User 2.
Wygląda to tak:
User 1: Razem  z Tomem szłam wzdłuż jeziora wypatrując jakiś wodnych pokemonów. Bardzo chciałam mieć jakieś w swoim zespole.

User 2: Szedłem u boku dziewczyny poznanej niedawno. W sumie to jej bardziej zależało na nowym pokemonie, ale ja też chciałbym złapać coś przy okazji.
Z jeziora wychyliła się głowa Squirtle'a
- Może go złapiesz? - zaproponowałem Lily.

User 1:
Moje oczy się powiększyły.
- Pewnie! - rzuciłam.
Mój pokemon był już gotowy do walki, kiedy... Na brzegu zauważyłam Psyduck'a
- Hej! Patrz na niego! - krzyknęłam - Złap go! Mówiłeś, że chciałeś mieć takiego!


http://wiki.pokemonpl.net/images/6/64/Spr_4d_418_m.png
Buizel aka Elliot
Płeć: Samiec
Charakter: Waleczny, pewny siebie i spontaniczny. Bywa bezczelny i raczej nie ustępuje zbyt łatwo.
Ataki: Wodny puls, Stalowy ogon, Strumień wody.

Offline

 
T

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teatrcieni.pun.pl www.csklanorange.pun.pl www.fire.pun.pl www.fortressmu.pun.pl www.dmt.pun.pl