Ogłoszenie

Zapisz się i nie daj się zabić
Pokemonem dnia jest:
Wooper
Szansa na złapanie tego pokemona wzrasta o 30% Jeśli jesteś jego posiadaczem możesz zabiegać się o dowolny kamień ewolucyjny

#1 2012-10-22 15:17:10

Zack

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-22
Posty: 34
Punktów :   

Co zrobić po rejestracji?

Przede wszystkim czytamy regulamin...
Już? No to możemy zacząć czytać poradnik.
1. Wchodzimy w zapisy i (jak sama nazwa wskazuje) zapisujemy się. W tym celu wypełniamy formularz i czekamy aż administrator przydzieli nam pokemona.
2. No i znowu czekamy. Wchodzimy w Przydziały i patrzymy do kogo dostaliśmy przydział np.
Adam dostał przydział do Agaty...
Jeśli chcemy przydział do jakiegoś swojego kolegi itp, wtedy piszemy do admina na pw.
Spytacie: O co chodzi z tym całym przydziałem!?
To za chwilę się wyjaśni.
3. Wchodzi w przygody i
albo:
a. Zakładamy temat ( np. Przygoda Adama i Agaty)
albo:
b: Czekamy aż nasz partner założy temat (np. Przygoda Agaty i Adama)

No i tutaj wyjaśnienia: Osoby, które dostały ze sobą przydział, odpisują sobie w przygodzie. ( Układ: User 1, User 2, U1, U2, U1,U2 itd...)
Jednocześnie jesteście z tą osobą w pokoju. Taki temat wygląda np:

Agata:
Weszłam pewnym krokiem do pokoju. Wybrałam łóżko i wypuściłam z pokeballa, pokemona którego wylosowałam. Dopiero po kilku minutach dotarło do mnie, że dostałam Riolu! Czyli pokemona, którego uwielbiam! Zerknęłam na pięć pustych poke-kulek. Kto wie jakie pokemony znajdą się tam w najbliższym czasie.

Adam:
Wszedłem do pokoju i dopiero po minucie dotarło do mnie, że nie jestem sam. Była tu też jakaś dziewczyna.
- CO!? W JEDNYM POKOJU Z BABĄ? - krzyknąłem kipiąc ze złości. - Na pewno nie! To nie łamie jakiś punktów regulaminu? A jak będę chciał się przebrać!
Zacząłem bardzo energiczne gestykulować. Z mojej kieszeni wyleciała kulka z pokemonem. Uderzyła o ziemie, a pokój wypełniła biała poświata, która po chwili zamieniła się w Squirtla. Moja złość gwałtownie wzrosła. NIENAWIDZĘ TEGO POKEMONA!

i tak dalej, w nieskończoność.

Istnieje też takie coś jak Wyznacznik rozgrywki. Administrator pisze tam posty typu:
Dzisiaj o godzinie jedenastej wybuchła afera. Zaginęła Domika D! ( imię zmyślone) W jej pokoju było wiele plam krwi.
Jest to po prostu taki punkt, w którym jest napisane co się dzieje na terenie obozu.


http://wiki.pokemonpl.net/images/6/64/Spr_4d_418_m.png
Buizel aka Elliot
Płeć: Samiec
Charakter: Waleczny, pewny siebie i spontaniczny. Bywa bezczelny i raczej nie ustępuje zbyt łatwo.
Ataki: Wodny puls, Stalowy ogon, Strumień wody.

Offline

 
T

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teatrcieni.pun.pl www.fire.pun.pl www.dmt.pun.pl www.fortressmu.pun.pl www.csklanorange.pun.pl