Ogłoszenie

Zapisz się i nie daj się zabić
Pokemonem dnia jest:
Wooper
Szansa na złapanie tego pokemona wzrasta o 30% Jeśli jesteś jego posiadaczem możesz zabiegać się o dowolny kamień ewolucyjny

#1 2012-10-26 20:41:09

Zack

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-22
Posty: 34
Punktów :   

Tereny wspólne

Tereny wspólne to część forum, na której mogą pisać wszyscy użytkownicy. Nie warto się przy tłumaczeniu rozpisywać, gdyż to banalnie proste
Kiedy chcemy pogadać trochę z postacią innego użytkownika, z którym nie prowadzisz przygody, zaglądamy właśnie do tego działu.
Wygląda to sposób następujący.
1. Zakładamy wątek w którymś z tematów (z działu terenów wspólnych) Może to być np. Podwórko.
A więc zakładamy tam temat ( przykładowo: W poszukiwaniu nowych doznań)

I piszemy tam:
User 1:
Spokojnie przechadzałem się po podwórzu. Mój mózg domagał się rozmowy z jakąkolwiek inną istotą ludzką. Ale na razie byłem sam, więc mój umysł musiał zaspokoić się tylko skołatanymi przemyśleniami.

User 2:
Przyszedłem tu w niewiadomym celu. Może chciałem po prostu się przejść? A może wyczułem w tym miejscu coś niezwykłego? Tego sam nie wiedziałem. Spojrzałem na chłopaka stojącego kilka metrów przede mną.
- Hej - przywitałem się.

User 1:
- O... Witaj - padła moja odpowiedź - Nazywam się Jack Roat, ale to chyba mało istotna informacja.
Spojrzałem na moją Ponyte. Żuła spokojnie trawę, kilka kroków za mną.

User 3:
Przysłuchiwałam się tej rozmowie, stojąc na uboczu. Nie należałam do osób odważnych... Ba! Bałam się kupić batona w pobliskim sklepiku, bo ciągle martwiłam się, że sprzedawca będzie niemiły albo zabraknie mi pieniędzy. Stałam więc i nie ośmieliłam się podejść bliżej, pomimo Bayleefa, który trącał mnie w stronę chłopców.


No i tak to działa.


http://wiki.pokemonpl.net/images/6/64/Spr_4d_418_m.png
Buizel aka Elliot
Płeć: Samiec
Charakter: Waleczny, pewny siebie i spontaniczny. Bywa bezczelny i raczej nie ustępuje zbyt łatwo.
Ataki: Wodny puls, Stalowy ogon, Strumień wody.

Offline

 
T

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fortressmu.pun.pl www.fire.pun.pl www.csklanorange.pun.pl www.teatrcieni.pun.pl www.dmt.pun.pl