Ogłoszenie

Zapisz się i nie daj się zabić
Pokemonem dnia jest:
Wooper
Szansa na złapanie tego pokemona wzrasta o 30% Jeśli jesteś jego posiadaczem możesz zabiegać się o dowolny kamień ewolucyjny

#1 2012-10-26 22:05:55

Zack

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-22
Posty: 34
Punktów :   

Trening

Jeśli chcemy potrenować z pokemonem należy zajrzeć do kategorii Trening.
Są tam dwa działy.

1. Trening Poziomu.
Można go przeprowadzać raz na tydzień i służy osobom, które chcą by ich pokemony ewoluowały. Tutaj liczy się wasza kreatywność i to przez co wasz pokemon ewoluuje ( przez zdobycie jakiegoś przedmiotu, szczęście, poziom...)
A więc! Zakładamy temat ( np. Trening pokemonów Cody'ego)
No i piszemy:
User:
Już od jakiegoś czasu moim marzeniem było by mój Pikachu ewoluował w silnego Raichu... Niestety nie posiadałem kamienia gromu więc... Wygląda na to, że będę musiał go poszukać albo spróbować sam stworzyć! Wybrałem tą pierwszą opcje. Udałem się w okolice elektrowni i tam zaglądałem w najmniejsze szpary, wysokie trawy, a nawet kopałem pod ziemią.

No i tutaj odpisuję wam admnistrator/moderator:
Kiedy już traciłeś nadzieje i usiadłeś by odpocząć... Zauważyłeś jak coś błyszczy z krzakach! To "coś" okazało się właśnie tym "czymś" czego szukasz. Kiedy jednak podałeś to swemu pokemonowi - nic się nie stało.
Niestety Kamień nie zadziałał gdyż twój pokemon nie był "w pełni" swoich elektrycznych mocy. W końcu przyszedłeś tu na trening, a nie na poszukiwanie kamienia! Przed wzięciem przedmiotu twój pokemon powinien poćwiczyć nieco elektryczne ruchu.
Kamień wypadł z łapek twego Pikachu i wleciał prosto do jeziora... Cóż za pech. Spróbuj ponownie!

2. Nowe ataki.
Tutaj uczymy swoje pokemony nowych ataków. Można to zrobić raz na jeden dzień. Zakładamy temat (np. Floatzel - Czas na lodowy kieł!)
User:
Przyszedłem z moim Floatzelem w celu nabycia umiejętności atakowania lodowym kłem.
- No dobrze! - powiedziałem do mego pokemona - Przyniosłem Ci kilka kostek losu! Natrzyj nimi swoje kły, a następnie spróbuj wydobyć ich zimno na zewnątrz! Później spróbujemy już bez kostek!

Admin/mod
Za piątym razem twojemu pokemonowi się udało! Świetnie powtórzył też atak, bez użycia lodu! Gratulacja! Twój Floatzel zna ten ruch! Możesz być z siebie dumny!


http://wiki.pokemonpl.net/images/6/64/Spr_4d_418_m.png
Buizel aka Elliot
Płeć: Samiec
Charakter: Waleczny, pewny siebie i spontaniczny. Bywa bezczelny i raczej nie ustępuje zbyt łatwo.
Ataki: Wodny puls, Stalowy ogon, Strumień wody.

Offline

 
T

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dzielnekobietki.pun.pl www.szczeppangea.pun.pl www.genelia-imran.pun.pl www.internetowo.pun.pl www.naukarch.pun.pl